Lot 353. Preussen, Lot von 2 AV 20 Mark 1889, 1896
(Sunday, June 18th, 20:57:40 CEST)
Current time: Friday, November 22nd, 22:56:41 CET
eAuction #56, Lot 353. Estimate: CHF 650.00
Deutschland. Preussen. Lot von 2 AV 20 Mark 1889, 1996 (7.92 und 7.93 g).
Das Stück von 1889 etwas berieben. Sehr schön. (2)