Lot 334. Pius VII, AE Baiocco 1801
(Sunday, June 21st, 20:51:20 CEST)
Current time: Saturday, June 29th, 18:18:45 CEST
eAuction #68, Lot 334. Estimate: CHF 75.00
Stato pontificio. Pius VII. AE Baiocco 1801 (35 mm, 11.39 g). KM 1263.
BB a SPL.