Lot 346. Sweden AR 25 Ore 1899
(Sunday, March 21st, 20:55:20 CET)
Current time: Friday, November 1st, 15:29:37 CET
eAuction #71, Lot 346. Estimate: CHF 75.00
Sweden. Oscar II. AR 25 Ore 1899 (2.40 g). KM 739.
Wonderful light patina. FDC.