Lot 234. San Marino, AR Lira 1906
(Sunday, December 16th, 20:18:00 CET)
Current time: Friday, November 15th, 18:55:42 CET
eAuction #62, Lot 234. Estimate: CHF 120.00
San Marino, Repubblica. AR Lira 1906 R (4.99 g), Roma. Montenegro 5.
SPL a FDC.