Lot 192. Baden, AV 20 Mark 1912 G
(Sunday, June 16th, 20:04:00 CEST)
Current time: Friday, November 1st, 09:35:35 CET
eAuction #84, Lot 192. Estimate: CHF 600.00
Deutschland. Baden. Friedrich II. AV 20 Mark 1912 G (7.97 g). AKS 162.
Sehr schön bis vorzüglich.